Środowisko profesjonalnych coachów ICF

Dorota Jaworska – jako członek największej na świecie organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów (ICF) – współpracuje z grupą certyfikowanych i akredytowanych coachów. Dzięki ciągłemu podnoszeniu swoich kompetencji poprzez czynny udział w wydarzeniach coachingowych w kraju i na świecie, na bieżąco poszerza grono coachów do współpracy.

Dorota Jaworska

Coach ACC ICF, certyfikowany trener biznesu House of Skills, doradca, akredytowany konsultant Insights Discovery, członek International Coach Federation Polska i Global (USA). Akredytacja

Prowadzi coachingi biznesowe. Pomaga organizacjom zwiększać zaangażowanie i motywację pracowników, przeciwdziałać  mobbingowi,  pokonywać trudności przy wprowadzaniu zmian w firmie  (przesunięcia wewnątrz organizacji, awanse wynikające z reorganizacji, pracownicy w nowej roli – kierownika, menedżera czy dyrektora). Prowadzi  także coachingi dla zespołów sprzedażowych i projektowych mające na celu poprawę wyników ich pracy. Wspiera również przedsiębiorstwa w realizowaniu polityki personalnej oferując coaching jako skuteczną  formę rozwoju pracowników, często będącą uzupełnieniem szkoleń. Zarówno dla biznesu jak i dla osób indywidualnych prowadzi coachingi m.in. z zakresu kompetencji menadżerskich, pracy przy projektach, sprzedaży, work-life balance, efektywnej organizacji pracy i komunikacji.

Jej długoletnie doświadczenie zawodowe połączone z coachingiem stanowi nową wartość dla Klientów.

Jej motto to: „Żyj w zgodzie ze sobą i pracuj z pełnym potencjałem”.

Dorota prowadzi sesje coachingowe face to face, online lub telefonicznie, w j.polskim lub angielskim.

Dorota jest pozytywną osobą i ma w sobie wiele dobrej energii. Podczas sesji coachingowej jest zawsze w pełni zaangażowana w temat. Posiada cenną umiejętność aktywnego słuchania i prowadzenia do kreatywnego rozwiązywania problemów. To dzięki coachingowi z Dorotą odnalazłam wiele rozwiązań dla sytuacji, które wcześniej wydawały mi się beznadziejne. Do tego atmosfera podczas naszych spotkań jest bardzo przyjazna . Mogę z pełną odpowiedzialnością powiedzieć, że po każdej sesji coachingowej z Dorotą człowiek potrafi przezwyciężyć własne słabości, a osiąganie celów wydaje się być o wiele prostsze. Iwona, Klientka Doroty

Więcej o Dorocie Jaworskiej www.djaworska.pl

Dorota Trzmielewska

Coach ACC ICF, Certyfikowany Trener FRIS®,  Turysta,

członek International Coach Federation Polska i Global (USA), Dyrektor Oddziału ICF Opole, Członek Zarządu ICF Polska. Akredytacja ICF

Prowadzi coachingi indywidualne, grupowe i zespołowe.

Pracuje w obszarze life & business. Wspiera kobiety w zakresie zwiększenia pewności siebie, radzenia sobie ze stresem, utrwalania zachowań asertywnych oraz w zmianie nawyków.

Prowadzi  także coachingi dla młodych przedsiębiorców oraz ich zespołów. Wspiera mikro i średnie przedsiębiorstwa w nabywaniu kompetencji i umiejętności, które pozwalają na zwiększenie efektywności funkcjonowania firmy od jednostki do zespołu.

Dorota prowadzi sesje coachingowe face to face, on-line, przez telefon.

Certyfikaty potwierdzające kompetencje Doroty Trzmielewskiej:

Fris

Points of You

Coaching grupowy zespolowy

Jej motto to: „Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku”. LaoCy.

„Niesamowite jak jeden człowiek może wpłynąć na drugiego człowieka. W dodatku tak szybko. Dzięki coachingowi z Dorotą Trzmielewską dowiedziałem się, że remont moich celów zawodowych był wcześniej przeze mnie niedostrzegany i niezbędny. Przyznam się szczerze, że nasze co tygodniowe spotkania były dla mnie czymś w rodzaju przygody wewnątrz moich myśli i jeszcze lepszej okazji do poznania siebie, swoich największych zalet. Zapisane cele skutecznie realizuję i prawdopodobnie gdyby nie Dorota Trzmielewska dalej błądziłbym gdzieś po omacku bojąc się przyznać w głębi duszy czego tak na prawdę chcę od życia, siebie i losu. Spotkania coachingowe takie jak to dają motywacje do walki nad marzeniami o poważnych zmianach w swoim życiu. Gorąco polecam tego wspaniałego coacha.” Patryk Suliga – Prezes Zarządu Suldus sp. z o.o.

Referencje International Coach Federation

Referencje Park-Naukowo-Technologiczny w Opolu.

 

Więcej o Dorocie Trzmielewskiej: www.twojcoach.info