1.Firma DoradKom dba o własny wizerunek m.in. przez działania na rzecz lokalnej społeczności. Do tej pory wspierała finansowo:

  • domy samotnej matki
  • domy socjalne
  • dzieci z rodzin ubogich

a w ostatnim czasie Kibicowską Wyprawę Roberta Ćwiklińskiego, sportowca i podróżnika, który dwukrotnie przeprowadził wyprawy rowerów dla opolskich fundacji pożytku publicznego celem zbierania dla nich funduszy na najpotrzebniejsze wydatki.

Tegoroczna wyprawa rowerowa (2016) to pierwsza tego typu akcja na świecie, której celem jest zbieranie koszulek sportowych z autografami najlepszych sportowców przeznaczone na licytację. Biegnie ona przez Wyspy Brytyjskie (Anglia, Szkocja, Walia). Cele wyprawy:

  • wsparcie Opolskiego Hospicjum Dziecięcego
  • propagowanie pozytwnwego wizerunku Polaka poza granicami Polski
  • propagowanie sportowego trybu życia
  • łamanie wizerunku kibica-bandydy

2. Dorota Jaworska – Polish Ambassador of the SPARKLE SELFCOACHING GLOBAL CSR PROGRAM

dorota_ambassador_certificate

dorota-jaworska-sparkle

 

 

 

 

 

 

 

Więcej o programie

3. Kodeks Etyki i Postępowania w biznesie firmy DoradKom

Zasady oparte na treści Kodeksu Etyki i Postępowania DORADKOM,  sporządzonego przez właścicielkę firmy Dorotę Jaworską,  mają znaczenie dla jakości świadczonych usług, pozwalają w czytelny sposób określić wartości jakimi kieruje się firma DORADKOM podczas realizacji działań dla naszych klientów.

Uczciwość, otwartość, rzetelność  i jakość są cechami wyróżniającymi działalność  firmy DORADKOM. Współpracujemy z ludźmi i dla ludzi, którzy dzielą z nami te same podstawowe wartości.

Współpraca oparta na zaufaniu to motto firmy DORADKOM. Każdego klienta, kontrahenta, dostawcę, partnera biznesowego traktujemy uczciwie, stosując przejrzyste procedury i dbając o środowisko sprzyjające współpracy. Głównym celem współpracy jest wzrost wartości i satysfakcji.

W Kodeksie Etyki i Postępowania DORADKOM spisane zostały zasady, którymi kierujemy się w biznesie. Niniejsze zasady są dowodem wspólnego zaangażowania w sposób pracy i stanowią integralny element każdej relacji biznesowej utrzymywanej z firmą DORADKOM.

Państwa wkład w zachowanie najwyższych standardów uczciwości biznesowej jest nieoceniony. Dziękujemy za dotychczasową współpracę i opinie pozwalające na podnoszenie i doskonalenie jakości usług firmy DORADKOM.

Z poważaniem,

Dorota Jaworska

 

Treść KODEKSU ETYKI I POSTĘPOWANIA DORADKOM 1.09.2015